Öz-Eser, yurt içinde devam eden inşaat ve madencilik faaliyetlerinin yanı sıra, yurt dışı projelerini de artık önemli hedefler olarak görmektedir. Globalleşen dünyada sahip olduğumuz tecrübe, iş gücü imkanlarını kullanarak inşaat ve madencilik sektörüne hizmet etmeye devam edeceğiz. Özeser, gelişen teknolojik imkanlardan maksimum faydalanarak, üretim ve maliyet hedeflerini gerçekleştirmektedir.

Uyguladığımız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile geçmişten bugüne gelinen düzenli büyümenin gelecekte de devamını sağlamak arzusundayız. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi şirketimizin kurumsal hizmet anlayışının sağlam temel taşlarını oluşturmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında 1000‘e yakın çalışanlarımızın eğitilmeleri sonucu işlerimizde oluşan riskleri minimize etme çalışmalarımız devam etmektedir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz projeleri kaliteden ödün vermeden zamanında gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

38 yıllık deneyimimizle, dürüst ve güvenilir yapımızla yer aldığımız sektörlerde lider ve öncü firmalardan biri olmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

1984 yılında kurucu ortaklar Dursun Özcan, Hasan Özcan ve Muzaffer Özcan, öncesinde devam ettirdikleri hafriyat ve nakliye işlerini bir şirket çatısı altında devam ettirmek üzere ÖZ-ESER İNŞ. TAAH. ve TİC. LTD. ŞTİ’ni kurmuşlardır. 23 Mart 2007 tarihinde şirket hisselerinde yapılan değişiklikle Hasan Özcan, Savaş Özcan ve Özgür Özcan hissedarlıkları ile yeni ortaklık yapısı belirlenmiştir.

Kuruluşundan bugüne kadar önemli projelere imza atan firmamız yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da, sahip olduğu tecrübe, teknik kadro ve makine parkı imkânları ile çalışmalarını yürütmektedir.

Şirketimiz, yurtiçinde ve yurtdışında yürüttüğü madencilik, dekapaj işleri, demir cevheri üretimi, agrega üretimi, havaalanı, baraj , hidroelektrik santral, yol ve bina yapım işlerinin yanında çevresel projelerde de yer alarak katı atık depolama işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

Firmamız, tüm bu üretim ve maliyet hedeflerini gelişen teknolojik imkânlardan maksimum faydalanarak gerçekleştirmektedir. Uyguladığımız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile geçmişten bugüne gelinen düzenli büyümenin gelecekte de devamını sağlamak arzusundayız. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin yanı sıra, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri, ISO 14 001 Çevre Yönetim sistemi şirketimizin kurumsal hizmet anlayışının sağlam temel taşlarını oluşturmaktadır. Bu bağlamda, iş güvenliği ve sağlığı için çalışanlarımızın eğitilmeleri sonucu işlerimizde oluşan riskleri minimize etme çalışmalarımız devam etmektedir.

Firmamız, insanı en değerli varlık olarak görmekte ve bu anlayışı doğrultusunda çalışanlarının, müşterilerinin, ziyaretçilerinin ve taşeronlarının sağlıklarına gelebilecek olumsuzlukları önlemek, kendi mal varlığımıza ve diğer şahısların mal ve mülkiyetine gelebilecek hasar ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol etmek üzere gerekli her türlü korumayı sağlamakta ve bunu çalışma hayatının vazgeçilmez unsurları olarak kabul etmektedir.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz projeleri kaliteden ödün vermeden zamanında gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra da 38 yıllık deneyimimizle, dürüst ve güvenilir yapımızla yer aldığımız sektörlerde lider ve öncü firmalardan biri olmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

01

Merkez Ofis

Organizasyon Şeması